Noclegi Śląsk – Sosnowiec

Hostel mPark Sosnowiec


w: hostelmpark.pl
m: hotelpracowniczy@onet.pl
t: +48 32 445 71 00
t: +48 730 99 99 55
s:
c: od 37 zł – 55 zł / osobę w zależności od długości pobytu
o: parking, bezpłatne WiFi, lodówki w pokojach, TV w pokojach. łazienka, pralnia

Noclegi Śląsk – Sosnowiec

Apartamenty Europa Sosnowiec


w: https://www.noclegisosnowiec.com.pl/
m: biuro@apartamentyeuropa.pl
t: + 48 533 333 235
t: +48 507 185 071
s:
c: od 297 zł
o: Staramy się tak przystosować nasze obiekty, aby spełniały najwyższe standardy i odpowiadały na wszelkie potrzeby naszych Gości a przede wszystkim gwarantowały wspaniałe noclegi. Począwszy od podstawowych jak: stworzenie warunków do doskonałego samopoczucia i pobytu, oderwania od zgiełku rzeczywistości w centrum miasta, przez zapewnienie w pełni wyposażonej kuchni i miejsca do pracy, po komfort, do którego zaliczamy: wyjątkowy klimat – tworzony z sercem i pasją, wyposażenie w gramofony i płyty analogowe, dostęp do platformy Netflix, odtwarzacze i płyty CD, książki, gry planszowe, atrakcje dla dzieci – naszych najmłodszych Gości.

Noclegi Śląsk – Sosnowiec

M Hotel Sosnowiec


w: http://mhotelsosnowiec.pl/
m: recepcja@mhotelsosnowiec.pl
t: +48 32 36 36 300
t:
s:
c: od 168 zł
o: Wszystkie nasze pokoje i apartamenty wyposażone są w szybki internet (20Mbps) przewodowy i bezprzewodowy, telewizję satelitarną, biurka z litego drewna i fotele oprawione w skórę, wygodne łóżka z idealnym do wieczornego czytania w łóżku zagłówkiem oprawionym w ekologiczną skórę, nocny stolik, telewizor z telewizją satelitarną, oraz wygodną szafę, która zmieści Państwa bagaże oraz odzież.

Noclegi Śląsk – Sosnowiec

Hotel Centrum Sosnowiec

w: https://www.hotelcentrumsosnowiec.pl/
m: recepcja@hotelcentrumsosnowiec.pl
t: +48 32 26 697 23
t:
s:
c: od 180 zł
o: Historia naszej kamienicy zobowiązuje – sięga ok. 1880 roku. W latach 30. XX wieku mieściło się tu słynne kino „Sfinks”,
które zapisało się w historii jako miejsce debiutu Jana Kiepury. Kino reklamowano jako największy i najwspanialszy Teatr Kinematograficzny w Zagłębiu.

W kamienicy mieściła się również cukiernia Alte Mandelbauma, oraz jeden z największych z przełomu wieków składów towarów kolonialnych, którego właścicielem był rosyjski kupiec S.L. Griczykow.
Warto zaznaczyć, że w kamienicy znajdował się jeden z pierwszych składów aptecznych w Sosnowcu, należący do Maurycego Reinera. Znajdował się tutaj także zakład zegarmistrzowski Mendela Goldnera. Fuerstenberg prowadził tutaj sklep firmowy
z zegarkami „Omega”, oferując dodatkowo wyroby srebrne i platerowane, nakrycia z białego metalu, złotą biżuterię, precjoza
z drogimi kamieniami, oraz sprzęt optyczny (okulary, binokle, lornetki teatralne).

Gruntowna modernizacja pozwoliła przywrócić kamienicy dawny blask. Aranżacja obiektu jest autorskim projektem właścicieli obiektu.

Hotel oddaje do dyspozycji Gości 41 pokoi o wysokim standardzie wyposażenia. Pokoje rozmieszczone są na 4 kondygnacjach budynku a Goście mogą być zakwaterowani w pokojach typu: Standard, Standard Plus, Deluxe oraz Apartament.

Ofertę hotelu uzupełniają sale konferencyjne o łącznej powierzchni 200m2, ekskluzywna Restauracja Warszawska
oraz stylowy Pub Warszawski.

Nasi Goście mogą korzystać również ze strzeżonego i monitorowanego parkingu czynnego całą dobę.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie spacer.jpg
Noclegi Śląsk – Sosnowiec